Ved afbud, bedes man selv finde afløser.
Linette kontaktes derefter:
28 59 98 48
 
Liste indsat 7/8
Opdateret 19.8
Afbud: Patrick Buch, mads og Lasse Balleby, Jonas Nørgaard, Patrick Vendelbo, Benjamin Brøchner, Jonathan Roed, Lucas V Olesen, Liselotte Olesen, Marianne Kristensen

 
Dommer  
Stævneleder  Poul Hjorth
Målflag  Michael B Andersen
Starter  Mogens Voigt og Emma
Bom+flag ud af bane  Palle Pedersen
Miljø-official  Søren JP
Teknisk-kontrol  Jan Kucza
Bane-chef  Klar: Nygaard, Heilskov, Jeppesen - På Dagen: Søren JP
Runner  Søren JP          
Ventezone  Mikkel Hjorth
Race-off./tilmelding  Linette og Mette
Kiosk/salg/Grill  Jan/Gitte Harpøth, Lone Troelsen
Majbritt Rasmussen, AnneMarie Hjorth 
Tidtager/tidtager-ass.  Linette og Mette
Ryttergårdschef  Linette/Moss
Speaker  
Serviceforhold  Moss
Rødt flag  Stævneleder
Chef-flagofficials  Daniel Andersen
Flagoff. v/ sammeritter        Daniel Andersen, Jeppe S Olesen Nicolaj Damsgaard
Flagofficials  
 1  Jakob Vester
 2  Torben Vestergaard
 3  Michael TP
 4  Oliver S Mogensen + Mathilde
 5  Malene Schmucker
 6  Henrik Møller
 7  Jacob Møller
 8  Andreas og Marcus Kjeldsen
 9  Nikolaj Eliassen
 10  Mathias Schmucker
  -Alle flagposter roterer mellem hver heat
   
   Preben Jensen, Morten Christensen
   Nicklas Larsen, Jens Henriksen
 Freja/Michael Eriksen, 
 
Dommer  
Stævneleder  Poul Hjorth
Målflag  Michael B Andersen
Starter  Mogens Voigt og Emma
Bom+flag ud af bane  Palle Pedersen
Miljø-official  Søren JP
Teknisk-kontrol  Jan Kucza
Bane-chef  Klar: Nygaard, Heilskov, Jeppesen - På Dagen: Søren JP
Runner  Søren JP          
Ventezone  Mikkel Hjorth
Race-off./tilmelding  Linette og Mette
Kiosk/salg/Grill  Jan/Gitte Harpøth, Lone Troelsen
Majbritt Rasmussen, AnneMarie Hjorth 
Tidtager/tidtager-ass.  Linette og Mette
Ryttergårdschef  Linette/Moss
Speaker  
Serviceforhold  Moss
Rødt flag  Stævneleder
Chef-flagofficials  Daniel Andersen
Flagoff. v/ sammeritter        Daniel Andersen, Jeppe S Olesen Nicolaj Damsgaard
Flagofficials  
 1  Jakob Vester
 2  Torben Vestergaard
 3  Michael TP
 4  Oliver S Mogensen + Mathilde
 5  Malene Schmucker
 6  Henrik Møller
 7  Jacob Møller
 8  Andreas og Marcus Kjeldsen
 9  Nikolaj Eliassen
 10  Mathias Schmucker
  -Alle flagposter roterer mellem hver heat
   
   Preben Jensen, Morten Christensen
   Nicklas Larsen, Jens Henriksen
 Freja/Michael Eriksen, 
 
 
Dommer Peter Krøyer
Stævneleder Poul Hjorth
Målflag Michael B Andersen
Starter Mogens Voigt + Kathe
Bom+flag ud af bane Marcus Bommer
Blå Flag  
Miljø-official Carsten Rasmussen
Teknisk Kontrol Hans Henrik Pedersen
Bane-chef Hans Julius Pedersen
Runner  
Foto Per Lind
Ventezone Anders Nygaard
Race-off./tilmelding
Lørdag og søndag
Linette
Kiosk/salg/Grill Bettina Lind, Majbrit Rasmussen, Magnus T Pedersen, Janni Overby,
Lone Larsen(klubhus) + +
Tidtager/tidtager-ass. Linette og Mette
Ryttergårdschef
Lørdag og søndag
Jan Kucza/søndag+Rasmus A/lørdag
Serviceforhold  Ryttergårdschef, miljø-official 
Pokalpige  Kathe Naundrup
Rødt flag  Stævneleder
Chef-flagofficials  Susan Pedersen
Flagoff. v/ sammeritter        Susan Pedersen, Michael TP, Jonas Overby, Viktor Videbæk, Dennis Jensen, Steffan Kirkeby
Flagofficials  
 1 Kasper og Rasmus Kristensen
 2 Tem Christensen og Jesper Nielsen
 3 Danny Lorentsen  og Mathias Thorsen
 4 Mark Petri og Casper Noes 
 5 Mogens og Simon Olesen
 6 Jesper og Rasmus B Jensen
 7 Emil Sehested og Nicklas Larsen
 8 Oliver og malthe secher mogensen
 9 Nikolaj og Mathias Kjeldsen  
 10 Gert Jørgensen og Christian Rasmussen
 11 Lars Andersen og Daniel Bjerregaard
   
  Jeppe Mosbech Pedersen
   
  -Alle flagposter roterer mellem hver heat - ikke under træning/kval

 Jan Kucza

-Alle flagposter roterer mellem hver heat
, ikke under træning/kva
-Alle flagposter roterer mellem hver heat
, ikke under træning/kva
-Alle flagposter roterer mellem hver heat
, ikke under træning/kva
 
Dommer  
Stævneleder  
Målflag  
Starter  
Bom+flag ud af bane  
Blå Flag  
Miljø-official  
Teknisk Kontrol  
Bane-chef  
Lydmåler  
Runner  
 Foto  
Ventezone  
Race-off./tilmelding
Lørdag og søndag
 
Billetsalg  
Kiosk/salg/Grill  
Tidtager/tidtager-ass.  
Ryttergårdschef
Lørdag og søndag
 
Serviceforhold  Ryttergårdschef, miljø-official 
Pokalpige  
Rødt flag  Stævneleder
Parkering  
Vagter på vold/bro  
Speaker  
Lyd  
Hjælpere ved kjeldsen  
Chef-flagofficials  
Flagoff. v/ sammeritter        
Flagofficials  
 1  
 2  
 3  
 4  
 5  
 6  
 7  
 8  
 9  
 10  
 11  
   
   
  -Alle flagposter roterer mellem hver heat - ikke under træning/kval
   

 Jan Kucza

-Alle flagposter roterer mellem hver heat
, ikke under træning/kva
-Alle flagposter roterer mellem hver heat
, ikke under træning/kva
-Alle flagposter roterer mellem hver heat
, ikke under træning/kva
 
Dommer  
Stævneleder  
Målflag  
Starter  
Bom+flag ud af bane  
Blå Flag  
Miljø-official  
Teknisk Kontrol  
Bane-chef  
Lydmåler  
Runner  
 Foto  
Ventezone  
Race-off./tilmelding
Lørdag og søndag
 
Billetsalg  
Kiosk/salg/Grill  
Tidtager/tidtager-ass.  
Ryttergårdschef
Lørdag og søndag
 
Serviceforhold  Ryttergårdschef, miljø-official 
Pokalpige  
Rødt flag  Stævneleder
Parkering  
Vagter på vold/bro  
Speaker  
Lyd  
Hjælpere ved kjeldsen  
Chef-flagofficials  
Flagoff. v/ sammeritter        
Flagofficials  
 1  
 2  
 3  
 4  
 5  
 6  
 7  
 8  
 9  
 10  
 11  
   
   
  -Alle flagposter roterer mellem hver heat - ikke under træning/kval
   

 Jan Kucza

-Alle flagposter roterer mellem hver heat
, ikke under træning/kva
-Alle flagposter roterer mellem hver heat
, ikke under træning/kva
-Alle flagposter roterer mellem hver heat
, ikke under træning/kva
 

Hesselåvej 41c, Skave - 7500 Holstebro
Lav din egen hjemmeside med mono.net