Ved afbud, bedes man selv finde afløser.
Linette kontaktes derefter:
28 59 98 48
 
Indsat 20.05.19 kl 23.44
Opdateret og rokeret/nye på 27/05 kl 7.11
Forhindret: Majbritt og Carsten R, AnneM Hjorth, Jeppe O, Henriette Balleby, Kasper og Rasmus K, Sehested, Jesper Mikkelsen, Patrick Buch, Benny og Patrick Brogaard, Hestbæk, Casper NA, 

Grøn=Meldt klar:

 
Dommer  
Stævneleder  Poul Hjorth
Målflag  Michael B Andersen
Starter  Mogens Voigt og Emma
Bom+flag ud af bane  Palle Pedersen
Miljø-official  Søren JP
Teknisk-kontrol  Jan Kucza
Bane-chef  Klar: Nygaard, Heilskov, Jeppesen - På Dagen: Søren JP
Runner  Søren JP          
Ventezone  Mikkel Hjorth
Race-off./tilmelding  Linette og Mette
Kiosk/salg/Grill  Jan/Gitte Harpøth, Lone Troelsen
Majbritt Rasmussen, AnneMarie Hjorth 
Tidtager/tidtager-ass.  Linette og Mette
Ryttergårdschef  Linette/Moss
Speaker  
Serviceforhold  Moss
Rødt flag  Stævneleder
Chef-flagofficials  Daniel Andersen
Flagoff. v/ sammeritter        Daniel Andersen, Jeppe S Olesen Nicolaj Damsgaard
Flagofficials  
 1  Jakob Vester
 2  Torben Vestergaard
 3  Michael TP
 4  Oliver S Mogensen + Mathilde
 5  Malene Schmucker
 6  Henrik Møller
 7  Jacob Møller
 8  Andreas og Marcus Kjeldsen
 9  Nikolaj Eliassen
 10  Mathias Schmucker
  -Alle flagposter roterer mellem hver heat
   
   Preben Jensen, Morten Christensen
   Nicklas Larsen, Jens Henriksen
 Freja/Michael Eriksen, 
 
Dommer  
Stævneleder  Poul Hjorth
Målflag  Michael B Andersen
Starter  Mogens Voigt og Emma
Bom+flag ud af bane  Palle Pedersen
Miljø-official  Søren JP
Teknisk-kontrol  Jan Kucza
Bane-chef  Klar: Nygaard, Heilskov, Jeppesen - På Dagen: Søren JP
Runner  Søren JP          
Ventezone  Mikkel Hjorth
Race-off./tilmelding  Linette og Mette
Kiosk/salg/Grill  Jan/Gitte Harpøth, Lone Troelsen
Majbritt Rasmussen, AnneMarie Hjorth 
Tidtager/tidtager-ass.  Linette og Mette
Ryttergårdschef  Linette/Moss
Speaker  
Serviceforhold  Moss
Rødt flag  Stævneleder
Chef-flagofficials  Daniel Andersen
Flagoff. v/ sammeritter        Daniel Andersen, Jeppe S Olesen Nicolaj Damsgaard
Flagofficials  
 1  Jakob Vester
 2  Torben Vestergaard
 3  Michael TP
 4  Oliver S Mogensen + Mathilde
 5  Malene Schmucker
 6  Henrik Møller
 7  Jacob Møller
 8  Andreas og Marcus Kjeldsen
 9  Nikolaj Eliassen
 10  Mathias Schmucker
  -Alle flagposter roterer mellem hver heat
   
   Preben Jensen, Morten Christensen
   Nicklas Larsen, Jens Henriksen
 Freja/Michael Eriksen, 
 
 
Dommer  
Stævneleder Poul Hjorth
Målflag Michael B Andersen
Starter Poul Hjorth og Kathe Naundrup
Bom+flag ud af bane Marcus Bommer
Miljø-official Kim Nielsen
Teknisk Kontrol Steen Balleby
Bane-chef Anders Nygaard
Ventezone Anders Nygaard
Race-off./tilmelding
Lørdag og søndag
Linette og Mette
Kiosk/salg/Grill Bettina, Magnus TP, Linda Nielsen, Hanne Jensen, Kathrine fra kl 13++
Tidtager/tidtager-ass. Linette og Mette
Ryttergårdschef
Fredag og lørdagdag
Fredag p ryttergård: Jan Kucza og Brian Jensen - Lørdag: Jan Kucza
Serviceforhold  Ryttergårdschef, miljø-official 
Pokalpige  Kathe Naundrup
Rødt flag  Stævneleder
 
Chef-flagofficials Hans Pedersen
Flagoff. v/ sammeritter       Hans Henrik Pedersen ,Oliver Nielsen + Hans Pedersen
Flagofficials  
 1 Nikki Lange
 2 Klaus Goul
 3 Max Frandsen
 4 Rasmus Brammer
 5 Simon Olsen
 6 Rasmus Andersen
 7 Michael TP
 8 Nicki Skadborg
 9 Mads Balleby
 10 Lasse Balleby
   
   
   
  -Alle flagposter roterer mellem hver heat - ikke under træning/kval
   

 Jan Kucza

-Alle flagposter roterer mellem hver heat
, ikke under træning/kva
-Alle flagposter roterer mellem hver heat
, ikke under træning/kva
-Alle flagposter roterer mellem hver heat
, ikke under træning/kva
 

Hesselåvej 41c, Skave - 7500 Holstebro
Lav din egen hjemmeside med mono.net